مدیریت ثروت


مشاوره سرمایه گذاری

مدیریت ثروت:

شرکت سرمایه گذاری و مدیریت ثروت آپرا ویستا (سهامی خاص) خود را جزو شرکت های پیشتاز الگوی مدیریت ثروت در ایران می داند.

مدیریت ثروت (Wealth Management) در کشورهای توسعه یافته با وجود بازارها و ابزارهای مالی شفاف، قاعده مند و متنوع، سالهاست الگوی متداول سرمایه گذاران غیر حرفه ای و غیر تخصصی بوده است. 
طبق اصول علمی و تجربی، سرمایه گذاری کل دارایی ها تنها در یک حوزه و یا بازار عقلانی نیست و همواره به جهت کاهش ریسک سرمایه گذاری تأکید بر تشکیل سبدی از دارایی ها بوده است. ضمن اینکه در عمل تسلط بر بیش از یک حوزه از اقتصاد و بازار برای افراد متخصص هم بسیار دشوار می نماید. بنابراین   منطقی تر آن است که اشخاص حقیقی، حقوقی، صندوق های بازنشستگی و حتی مؤسسات مالی، مدیریت ثروت و دارایی های مالی خود را بر عهده تیمی از متخصصان و کارشناسان خبره گذاشته و خود به رصد و ارزیابی نتایج بپردازند.

در ایران با توجه به پیچیدگی ها و تلاطم اقتصاد در سالهای اخیر، لزوم بکارگیری مشاوران و متخصصان سرمایه گذاری به جهت رصد و تحلیل هر روزه بازارها بیش از پیش به چشم می خورد و برای سرمایه گذاران آینده نگر و ریسک گریز به یک الزام تبدیل گشته است.

آپرا ویستا بر این باور است که بنا به پارامترهای مورد نظر سرمایه گذاران از جمله بازده بالاتر از تورم، ریسک متعادل و مدیریت شده، نقدشوندگی مورد انتظار، طول دوره سرمایه گذاری دلخواه، لحاظ تعهدات سرمایه گذار و ... همواره پیشنهاد مطمئنی برای ارائه دارد.

نگرش علمی و سیستماتیک به همراه تجربیات عملی و واقع بینی، بنیان تصمیم گیری ها در این مجموعه میباشد. تشکیل تیمی از تحلیلگران و متخصصان در حوزه های مختلف اقتصاد، مالی، مدیریت و حقوق و همچنین شبکه ای از فعالان اقتصادی موفق و خوش نام، حلقه موفقیت شرکت سرمایه گذاری و مدیریت ثروت آپرا ویستا را تثبیت می نماید.
از سوی دیگر، صاحبان ایده و کسب و کار معتبر می توانند برای طرح های خود با استفاده از سرمایه های تحت مدیریت این مجموعه تامین مالی نمایند. بدین روش که بر اساس مکانیزم های درونی مجموعه و بر اساس اطلاعات دریافت شده بر اساس مستندات و عملکردشان، وارد فرآیند ارزیابی طرح و اعتبار سنجی شوند. بدیهی است عملیاتی بودن تامین مالی برای سرمایه پذیران، بستگی به نتایج طرح توجیهی سرمایه پذیر دارد.

11 بهمن
1395

54

54 .